17 Σεπτεμβρίου 2014
Αγαπητοί συνάδελφοι,
Επειδή έχει διαπιστωθεί ότι πολλοί συνάδελφοι δεν λαμβάνουν τα newslettersτα οποία σκοπό έχουν να σας ενημερώσουν για τις δραστηριότητες της Ελληνικής Αναισθησιολογικής Εταιρείας, σας παρακαλούμε να επικαιροποιήσετε τα στοιχεία σας αποστέλλοντας τις σχετικές πληροφορίες(ονοματεπώνυμο, τίτλο, νοσοκομείο και τμήμα στο οποίο υπηρετείτε, διεύθυνση κατοικίας, τηλέφωνο, e-mail) με Fax στο 2106448686 ή με e-mail στο info@anaesthesiology.gr
Παρακαλούμε, επιβεβαιώστε την αποστολή των στοιχείων σας τηλεφωνικά, επικοινωνώντας με την ΕΑΕ στο 210 6444174, Δευτέρα έως Πέμπτη 17.00-20.00.
Με εκτίμηση,
ΔΣ ΕΑΕ