5 Δεκεμβρίου 2014
Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Κατόπιν επιστολής της Διευθύντριας της Β΄ Πανεπιστημιακής Κλινικής Αναισθησιολογίας του ΠΓΝ «Αττικόν» Καθηγήτριας Γ. Γερολουκά-Κωστοπαναγιώτου σας ενημερώνουμε
ότι το μάθημα με θέμα «Διαθωρακική Υπερηχοκαρδιογραφία» που διεξάγεται στα πλαίσια του 4ου Κύκλου «Ασκήσεις Επικαιροποίησης Δεξιοτήτων (RefreshingCourse) στην Αναισθησιολογία» από τη Β΄ Πανεπιστημιακή Κλινική Αναισθησιολογίας, ΠΓΝ «Αττικόν»
θα πραγματοποιηθεί στις 12/12/2014 αντί στις 10/12/2014 λόγω βλάβης του Υπερηχογραφικού μηχανήματος.
Με εκτίμηση,
Το Δ.Σ της Ελληνικής Αναισθησιολογικής Εταιρείας