12 Φεβρουαρίου 2015
Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Σας ενημερώνουμε ότι στα πλαίσια της επίσκεψής του στην Ελλάδα, ο Δρ. Φίλιππος Μαυροκορδάτος, Διευθυντής στο Διεπιστημονικό Ιατρείο Πόνου της Κλινικής Cecil στην Λωζάννη, Πρόεδρος της Ελβετικής Εταιρείας Επεμβατικής Θεραπείας Πόνου και Επισκέπτης Καθηγητής της Β' Πανεπιστημιακής Κλινικής Αναισθησιολογίας, θα πραγματοποιήσει δύο διαλέξεις στο ΠΓΝ "Αττικόν" την Τρίτη 17/02/2015 με τίτλο "Outcome measures in neuromodulation” στις 15.00, στο Κεντρικό Αμφιθέατρο του ΠΓΝ "Αττικόν" και την Τετάρτη 18/02/2015 στις 7.30 π.μ με τίτλο "Cluster headaches and interventional therapies", στην Αίθουσα Συσκέψεων της Β' Πανεπιστημιακής Κλινικής Αναισθησιολογίας, στον 1ο όροφο δίπλα στα κεντρικά χειρουργεία.
Με εκτίμηση,
ΔΣ ΕΑΕ