20 Οκτωβρίου 2015
Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της Ε.A.E. anaesthesiology.gr.
το Πρόγραμμα για το σεμινάριο «Εκπαίδευση Εκπαιδευτών στην Προσομοίωση» της Αναισθησιολογικής Κλινικής του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Ηρακλείου, Πανεπιστήμιο Κρήτης, που θα γίνει στις 22-23 Ιανουαρίου του 2016 στην Αίθουσα Προσομοίωσης στην Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Κρήτης.
Για να δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα πατήστε εδώ.