23 Δεκεμβρίου 2015
Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η Α΄Αναισθησιολογική Κλινική, Κέντρο Πόνου και Παρηγορικής Αγωγής, σε συνεργασία με το Αναισθησιολογικό Τμήμα του Πανεπιστημίου Charite του Βερολίνου, στα πλαίσια των μετεκπαιδευτικών μαθημάτων της Αναισθησιολογικής Κλινικής, σας προσκαλεί στις 12/1/2016 και ώρα 15:30 μ.μ., στο Μικρό Αμφιθέατρο, του Αρεταιείου Νοσοκομείου, για την παρουσίαση monitor αντικειμενικής καταγραφής του Πόνου καθώς και τις εφαρμογές του:
Για να δείτε την προσκλητήρια επιστολή πατήστε εδώ.
Δ.Σ. ΕΑΕ