12 Ιουλίου 2016
Αγαπητοί συνάδελφοι,
Η Ευρωπαϊκή Εταιρεία Αναισθησιολογίας, European Society of Anaesthesiology (ESA), ζήτησε από την Ελληνική Αναισθησιολογική Εταιρεία να προτείνει 4 υποψήφιους για το νέο κύκλο Teach the Teachers Course 2016/2017.
Το Teach the Teachers Course αποτελείται από 2 εβδομάδες εκπαίδευσης μεταξύ των οποίων παρεμβάλλεται ένα διάστημα 6 μηνών και απευθύνεται σε ειδικούς Αναισθησιολόγους ώστε να βελτιώσουν τις διδακτικές τους δεξιότητες. Περισσότερες λεπτομέρειες για το Teach the Teachers Course θα βρείτε στο: ttt@esahq.org
Η πρώτη εβδομάδα θα λάβει χώρα στην Κρήτη από 24-28/10/2016.
Καλούμε λοιπόν ειδικούς Αναισθησιολόγους, ηλικίας μικρότερης των 45 ετών να δηλώσουν ενδιαφέρον συμπληρώνοντας αναλυτικά τον επισυναπτόμενο πίνακα ώστε να γίνει η τελική επιλογή των 4. Καταληκτική ημερομηνία αποστολής των στοιχείων σας είναι η 25η Ιουλίου 2016.
Παρακαλούμε μη στείλετε βιογραφικά.
Με εκτίμηση
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ελληνικής Αναισθησιολογικής Εταιρείας