25 Φεβρουαρίου 2017
Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Σας ενημερώνουμε ότι στο Κλινικό Φροντιστήριο "Σεμινάριο ALS του ERC" υπάρχουν ακόμα κενές θέσεις και μπορούν να δηλώσουν και ειδικευμένοι. H προθεσμία συμμετοχής (συμπλήρωσης φόρμας και πληρωμής συμεετοχής) παρατείνεται μέχρι Πέμπτη 2 Μαρτίου.
Ημερομηνία Διεξαγωγής: 13-14 Μαΐου 2017
Τόπος Διεξαγωγής: Ωνάσειο Κ.Κ.
Υπεύθυνοι: Χρήστος Αποστολίδης – Πηνελόπη Κούκη
Δ.Σ. ΕΑΕ