12 Ιουλίου 2017
Παρακαλούμε να συμμετάσχετε στην έρευνα που διεξάγεται από την Αναισθησιολογική Κλινική του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Λάρισας. Απαντήστε στο ακόλουθο ηλεκτρονικό ερωτηματολόγιο που διερευνά τη διαθεσιμότητα και χρήσης των κλινικών πρωτοκόλλων στην καθημερινή κλινική πρακτική των αναισθησιολόγων, στα δημόσια και ιδιωτικά νοσηλευτικά ιδρύματα της Ελλάδος.
Οι απαντήσεις θα καταγραφούν ανώνυμα, θα χρησιμοποιηθούν μόνο για στατιστική επεξεργασία. Περισσότερες πληροφορίες για την έρευνα αυτή βρίσκονται εδώ.