15 Οκτωβρίου 2013
Αγαπητοί συνάδελφοι,
Όπως ίσως γνωρίζετε η Ελληνική Αναισθησιολογική Εταιρεία είναι μέλος της Ευρωπαϊκής Εταιρείας Αναισθησιολογίας ESA. Σύμφωνα λοιπόν με το νέο καταστατικό της ESA το οποίο εγκρίθηκε στη γενική συνέλευση που έλαβε χώρα κατά τη διάρκεια του τελευταίου πανευρωπαϊκού Συνεδρίου στη Βαρκελώνη τον Ιούνιο του 2013 καθιερώνεται ο όρος «συνδεδεμένο μέλος» (associate member). Σύμφωνα με αυτό τα ταμειακώς εντάξει μέλη μας θα έχουν τα εξής πλεονεκτήματα:
Παρακαλώ αποστείλατε στην Εταιρεία όσο το δυνατόν συντομότερα με φάξ ή e-mail :