3 Σεπτεμβρίου 2015
Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της Ε.A.E. anaesthesiology.gr
το Προκαταρτικό Επιστημονικό Πρόγραμμα του «16ου Πανελλήνιου Συνέδριου Περιοχικής Αναισθησίας, Θεραπείας Πόνου & Παρηγορικής Φροντίδας» που θα πραγματοποιηθεί στην Καβάλα, στις 1-4 Οκτωβρίου 2015, στο ξενοδοχείο Lucy στην Καβάλα.
Το Συνέδριο διοργανώνεται σε συνεργασία με την European Society of Regional Anaesthesia – Hellas (ESRA HELLAS) και την Α’ Αναισθησιολογική Κλινική Πανεπιστημίου Αθηνών και τελεί υπό την αιγίδα της Ε.Α.Ε.
Για να δείτε το Προκαταρτικό Επιστημονικό Πρόγραμμα πατήστε εδώ.
Για να δείτε το Δελτίο Συμμετοχής πατήστε εδώ.
Δ.Σ. ΕΑΕ