4 Φεβρουαρίου 2017
Αγαπητοί συνάδελφοι,
Σας ενημερώνουμε ότι στα πλαίσια του καθιερωμένου ετήσιου Φροντιστηριακού Μαθήματος Αλγολογίας για τους ειδικευόμενους και ειδικευμένους Αναισθησιολόγους, θα παρευρεθεί ο Dr. P. Mavrocordatos, MD, FIPP, SSIPΜ, Director of Multidisciplinary Pain Center, WIP chairman Switzerland, Clinique Cecil, Switzerland και επισκέπτης καθηγητής της Β' Πανεπιστημιακής Κλινικής Αναισθησιολογίας, ο οποίος θα πραγματοποιήσει διάλεξη με θέμα
"DIAGNOSTIC AND THERAPEUTIC STRATEGY IN LOW BACK PAIN: A MINIMALLY INVASIVE APPROACH"
Η διάλεξη και το Φροντιστήριο θα πραγματοποιηθούν στις 11 Φεβρουαρίου 2017, στο Κεντρικό Αμφιθέατρο του ΠΓΝ "Αττικόν"
Επισυνάπτεται το πλήρες πρόγραμμα της εκδήλωσης.
(Υποχρεωτική η παρουσία για τους γιατρούς της Β΄ΠΚΑ)
Με εκτίμηση
Καθηγήτρια Γ. Κωστοπαναγιώτου